Dysponujemy 20 miejscami noclegowymi w wygodnie urządzonych 2, 3 i 4 osobowych pokojach z łazienkami

W stylowej starej Kuźni, wśród różnorodnych sprzętów z dawnych czasów polecamy domowe śniadania i obiady oraz wyśmienitą kawę i ciasta z naszej domowej cukierenki.

Do dyspozycji gości teren rekreacyjny nad brzegiem jeziora, gdzie można grilować złowione ryby lub przy ognisku poczuć powiew wieczornej bryzy. Jezioro i własna plaża z pomostem zaprasza do kąpieli w krystalicznie czystej wodzie.


W poszukiwaniu pięknych widoków można popłynąć łodzią wiosłową, rowerem wodnym i obserwować liczne gatunki ptaków pływających w zatokach jeziora, pokrytych żółtymi kwiatami grążeli i grzybieniem białym z liśćmi pływającymi po tafli wody.


Głównym atutem jeziora Juksty, nad którym położona jest Mazurska Zagroda  jest jego oddalenie od uczęszczanych szlaków, a więc panuje tu cisza i spokój wymarzony dla wędkarzy. Jest to jedno z większych jezior poj. mrągowskiego. Niezwykle rozwinięta linia brzegowa z wieloma zatoczkami, zarośniętymi trzciną i pałką wodną otoczone łąkami i lasami. Rybostan typowy dla zbiornika sielawowego, jest dużo szczupaka, trafiają się piękne okonie i okazałe węgorze i liny.